Drukarki fiskalne

Wagi

Czytniki kodów

Liczarki / Testery

Uwaga

Kasa fiskalna FAREX Szafir E

Kasa fiskalna FAREX Szafir E NOWOŚĆ z elektroniczną kopią paragonu uzyskała pozytywną opinię z Głównego Urzędu Miar i otrzymała homologację z datą ważności do 12 lutego 2017 roku.


Czytaj więcej...

Kasa fiskalna FAREX "Perła"

Kasa FAREX "Perła" to idealna kasa do zastosowań mobilnych. Jest mała i lekka, mieści się w schowku samochodowym. Bez ładowania pozwala na obsługę 800 Klientów i wystawienie 800 paragonów. W każdej chwili może być doładowana dzięki samochodowej ładowarce (opcja). Sam mechanizm drukujący WinsPu ma olbrzymią trwałość pozwalającą na 50 km wydruków – około 400 000 paragonów, czyli bezawaryjne i szybkie drukowanie przez cały okres eksploatacji kasy.

 

 

Czytaj więcej...

Kasa Fiskalna FAREX Bursztyn (KF 03)

Kasa FAREX "Bursztyn" to kasa polecana szczególnie nowym przedsiębiorcom, małym punktom handlowym i usługowym. A to dzięki prostej i intuicyjnej obsłudze oraz kompaktowym wymiarom. Bursztyn sprawi, że sprzedający będzie koncentrował się na Kliencie, a nie na wystawieniu paragonu, a samo urządzenie zajmie mało miejsca.

 

 

Kasa Bursztyn kolor bialy

Czytaj więcej...

KASA FISKALNA FAREX "RUBIN" (KF-05)

KASA FISKALNA FAREX "RUBIN" Sklepowa kasa, która została stworzona z myślą o małych i średnich punktach handlowych. Jest idealnym rozwiązaniem dla sklepów spożywczych, przemysłowych, odzieżowych, barów i restauracji oraz innych podmiotów, które potrzebują funkcjonalnego, łatwego w obsłudze urządzenia w przystępnej cenie.

 

Czytaj więcej...

Powered by Atkomp Valid XML and CMS. Tania kasa, Kasy fiskalne Podkarpacie, Rzeszw, Krosno, Ropczyce, Tarnw