logotype

Faktura Small Business

Faktura Small Business – program do łatwego i szybkiego wystawiania różnego rodzaju faktur dla małych i średnich firm. Posiada kartotekę klientów oraz kartotekę towarów i usług, co znacznie usprawnia pracę. Aplikacja jest zaprojektowana tak, aby poradził sobie z nią każdy użytkownik komputera.

 

 

 

Czytaj więcej...

Faktura Small Business - HANDEL

Faktura Small Business - HANDEL - to program do łatwego i szybkiego wystawiania faktur VAT z gospodarką magazynową, stworzony z myślą o małych i średnich firmach. Program posiada kartotekę towarów i klientów, co pozwala na szybkie wystawianie faktur VAT. Dzięki przyjaznemu i prostemu interfejsowi szybko opanujesz program.

Własny układ rejestru - daje możliwość zdefiniowania własnego sposobu numerowania wystawionych faktur VAT. Program umożliwia prowadzenie numeracji w skali roku lub miesiąca, możliwość dodawania własnych rejestrów faktur.

 

Czytaj więcej...

Rachunek Small Business

 

Rachunek Small Business - program do łatwego i szybkiego wystawiania rachunków, dla firm zwolnionych z podatku VAT. Program został stworzony z myślą o małych firmach, które wystawiają tylko rachunki lub paragony. Aplikacja jest zaprojektowana tak, aby poradził sobie z nią każdy użytkownik komputera.

 

Czytaj więcej...