Drukarki fiskalne

Wagi

Czytniki kodów

Liczarki / Testery

Uwaga

Elzab

KASY SYSTEMOWE

Kasy Fiskalne ELZAB DELTA   Kasy fiskalne DELTA

ELZAB Delta jest kasą systemową adresowaną do placówek handlowych i supermarketów o dużym natężeniu ruchu i dużej liczbie towarów. Poszczególne modele różnią się pojemnością bazy towarowej (PLU) i opcjami wyposażenia (interfejs terminala płatniczego, interfejs LAN). ELZAB Delta z szeroką listą raportów, systemami lojalnościowymi, komfortową współpracą z wagami i skanerami jest kasą dla najbardziej wymagających klientów.


KASY SEGMENTU ŚREDNIEGO

Kasa ELZAB Alfa Max E (16383 PLU)   NOWOŚĆ Kasa Fiskalna ELZAB Alfa Max E (16383 PLU)
 Kasa ELZAB Alfa Max E (8191 PLU)      Kasa ELZAB Alfa Max (8191 PLU) Wycofana
 Kasa ELZAB Alfa Max E (8191 PLU)    Kasa ELZAB Alfa Max E (16383 PLU) WYCOFANA
      
     

KASY JEDNOSTANOWISKOWE

 
  NOWOŚĆ Kasa fiskalna ELZAB Jota E (6143) KP,LAN
Kasa z kopią elektroniczną paragonów i funkcjonalnością równą kasom segmentu średniego. Dedykowana dla mniejszych sklepów spożywczych, sklepów mięsnych, cukierni, piekarni, małej gastronomii, szczególnie tam, gdzie możliwa jest praca w sieci LAN/WAN.
   NOWOŚĆ Kasa Fiskalna ELZAB Jota E (4095 PLU)
Model z kopią elektroniczną paragonów. Kasa jednostanowiskowa, dedykowana dla małych sklepów spożywczych, sklepów mięsnych, cukierni, piekarni, małej gastronomii, stoisk warzywnych i usług.
  Kasa fiskalna ELZAB Jota KASA WYCOFANA
ELZAB Jota to praktyczna kasa o niewielkich rozmiarach stanowiąca optymalne rozwiązanie dla placówek handlowych, a także usługowych o małym i średnim natężeniu ruchu oraz małej i średniej liczbie towarów. Polecana jest do punktów o ograniczonej powierzchni np. małych sklepów spożywczych, gastronomii, sprawdza się także w pracy na targowiskach i bazarach.

KASY MAŁE

  NOWOŚĆ Kasa Fiskalna ELZAB Mini E
ELZAB Mini E to mała i prosta w obsłudze kasa z funkcją kopii elektronicznej, idealna dla usługodawców i małych placówek handlowych.
Kasa przygotowana jest do sprzedaży m.in. usług lekarskich, prawniczych, weterynaryjnych.
 
  Kasa Fiskalna ELZAB Mini (2559 PLU)
ELZAB Mini to mała i prosta w obsłudze kasa fiskalna stworzona dla usługodawców i drobnego handlu, idealna dla pracy mobilnej dzięki wydajnemu akumulatorowi Li-Ion.
 
  Kasa Fiskalna ELZAB Mini (511) PLU
ELZAB Mini to mała i prosta w obsłudze kasa fiskalna przystosowana do pracy w terenie, idealna dla usługodawców i placówek handlowych o małym natężeniu ruchu i małej liczbie towarów.
 
     
Kasa fiskalna ELZAB Mini E to mała i prosta w obsłudze kasa z funkcją kopii elektronicznej, idealna dla usługodawców i małych placówek handlowych.
Kasa przygotowana jest do sprzedaży m.in. usług lekarskich, prawniczych, weterynaryjnych.
Powered by Atkomp Valid XML and CMS. Tania kasa, Kasy fiskalne Podkarpacie, Rzeszw, Krosno, Ropczyce, Tarnw