logotype

Drukarka fiskalna ELZAB Mera, grafitowa

Kliknij, aby powiększyć
Elegancja w każdej Merze
Możliwość estetycznej aranżacji miejsca sprzedaży – niewielkie pole podstawy i złącza wyprowadzone od spodu obudowy, elegancka obudowa w kolorze grafitowym, wyświetlacz graficzny z możliwością prezentowania logo firmy, reklam, haseł promocyjnych i imienin, złącza RS232 i USB, szeroki zakres wydruków niefiskalnych to cechy drukarki ELZAB Mera dedykowanej dla klientów, którzy cenią funkcjonalność i nowoczesny design.

Drukarki fiskalne

DRUKARKI SKLEPOWE

    Drukarka fiskalna ELZAB Mera EFV TFT, grafitowa
drukarka z elektronicznym zapisem kopii paragonów i możliwością wydruku faktur VAT, 350.000 PLU, kolorowy wyświetlacz (TFT), złącza RS232 i USB
     NOWOŚĆ Drukarka fiskalna ELZAB Mera EFV
drukarka z elektronicznym zapisem kopii paragonów i możliwością wydruku faktur VAT, 350.000 PLU, wyświetlacz graficzny, złącza RS232 i USB
    NOWOŚĆ Drukarka fiskalna ELZAB Mera E
drukarka z elektronicznym zapisem kopii paragonów, 350.000 PLU, wyświetlacz graficzny, złącza RS232 i USB
    

 Drukarka fiskalna ELZAB Mera, grafitowa
200.000 PLU, wyświetlacz graficzny, efektywna szybkość druku 19 linii/sek., złącza RS232
i USB, 5 lat gwarancji na pamięć fiskalną

     
        

INNOVA DF-1 APS FV LCD Najnowsza drukarka fiskalna wyposażona w bardzo szybki mechanizm drukującym APS i moduł kopii elektronicznej INNOVA EJ. Urządzenie wyróżnia się najlepszymi parametrami technicznymi na rynku polskim i bardzo dobrą proporcją jakości do ceny. Drukarka z możliwością wydruku faktur VAT. Faktury drukowane są na papierze 80mm, dzięki czemu są bardzo czytelne. Jest to doskonałe rozwiązanie do stacji paliw, gabinetów lekarskich, punktów gastronomicznych oraz wszędzie tam, gdzie jako dowód zakupu musi być wybór między paragonem i fakturą. Dostępna w dwóch kolorach: ciemny grafit i perłowo-biały.

 

Czytaj więcej...

Drukarka Fiskalna INNOVA PROFIT EJ

INNOVA PROFIT EJ Najnowszy model znanej i bardzo cenionej przez klientów drukarki fiskalnej przeznaczonej do małych i średnich sklepów oraz gastronomii. W najnowszym modelu zdecydowanie przyśpieszono prędkość wydruku (25 linii/s), udostępniono zmianę kontrastu wyświetlacza oraz zmianę napięcia szuflady poprzez menu drukarki. Zastosowano mechanizm drukujący szybkiego załadunku papieru typu „easy loading” co jest niespotykane w tym segmencie drukarek fiskalnych.

 

Czytaj więcej...

Podkategorie